Shkarko Temple Run 2 Për PC (Windows7 / 8 / XP)

Me mbi një milion shkarkime, Temple Run ripërcaktuar lojrave celular. Tani të marrë më shumë nga running exhilarating, kërcim, kthyer dhe rrëshqitje të dashur në Temple Run 2! Navigo shkëmbinjtë rrezikshme, linjat zip, minierat dhe pyjet si ju përpiqeni për të shpëtuar me idhullin mallkuar. Sa larg mund të kandidojë?! KARAKTERISTIKA: Beautiful graphics reja ★ mrekullueshëm mjedise të reja organike ★ ★ pengesa të reja shumë powerups Më shumë arritjet kompetenca të veçanta për majmun çdo karakter Bigger!!! Run Final është një Lexo më shumë [...]