Wings luftës Most Popular Android Lojë APKs (Piktura)

Wings luftës:

Të marrë në qiell dhe të bashkohet me betejën në dyluftimeve epike Luftës së Dytë Botërore! Climb into the cockpit of your fully customizable warplane and get ready for take-offyour mission is about to begin!

Të jetë një pilot ACE! Fluturojnë solo si një ujk i vetmuar apo të bashkohem me skuadron për të kontrolluar qiellin. Pull off stunts gravitetit-sfiduar dhe truket, të marrë të armikut në pamjet tuaja dhe goditi këmbëzën për të xhiruar ato poshtë. Kjo është jeta, vdekja deri atje, dhe vetëm trimi dhe më të aftë pilotët e do të mbijetojë!

GOLDEN CUBEAWARD FOR BEST GAME

 • BEST NEW GAMEMobile Developer Conference (HK)
 • MOST INFLUENTIAL GAMEMetro Media
 • BEST ORIGINAL MOBILE GAMEMobile Developer Conference (HK)

KARAKTERISTIKA:

 • Epic 4v4 në kohë reale në internet PvP dogfighting
 • Përvoja luftarake e vërtetë: aeroplanë dhe armë me dëmin real
 • Përzgjedhje e madhe e avionëve për të zgjedhur nga 70+ modele customizable
 • Fly WWIIera warplanes based on plane models through history
 • renditjen globale PvP me shpërblime dhe emblemat customizable lojtar
 • Deck jashtë warplane tuaj: customization pasur lejon taktika dhe strategji të ndryshme
 • shumëllojshmëri të gjerë të kontrolleve: lëvizje, shkop virtual ose D-Pad

Kjo lojë kërkon një minimum 1Gb hapësirë ​​të lirë në pajisjen tuaj.


CFARE KA TE RE

 • Përdoruesit tani kanë aftësinë për të ndryshuar flamurin e tyre kombëtar dhe emrin.
 • Sync up me miqtë në Facebook: Tani lojtarët që Kyçu via Facebook mund të sync deri miqtë tuaj dhe të shohim kush po luan Wings luftës. Ju mund të drejtpërdrejt të bisedojnë apo të bashkohem me ta.
 • Fixed disa bugs dhe përmirësuar optimization.
Ka shumë pak lojëra që unë i mbajnë, por kjo qëndron! One smallno tiny thingspecial moves don’t always seem to work for mebut that could be just me. peizazh i madh, luajnë lojë dhe në përgjithësi kontrollet janë fantastike. Trust mua nëse doni një lojë, ku ju mund të ketë lufton multiplayer qen jap këtë një të tillë më parë. Të lumtë për krijuesit.????
Ju jeni të shkarkimit War Wings APK v2.5.50 (918). Wings luftës ju lejon të fluturojnë në zemër të veprimit në multiplayer PVP lufton qen. Fly solo as
Momenti pashë intro, BOOM! Kjo lojë është i ndërtuar. Amazing graphics. kontrollet e lehtë. Unë jam i etur për të parë të ardhmen, nëse kjo lojë. Rreth problemit me Copyright, Unë nuk jam i sigurt, sepse unë nuk kam luajtur Luftës Thunder ose ndonjë lojëra të tjera që lidhen me zhanrin e avionëve Luftës së Dytë Botërore Fighter. i përgjithshëm, kjo është një lojë e mahnitshme për të luajtur.
Hai….for long time I wait finally it’s come. Unë kam qenë shumë exited për të luajtur dhe kjo është e mirë lufta Dog unë ndonjëherë të luajë është grafik aq fantastike mirë ..????????but I have some problem with the control why I can’t use the gyroscope it is correct I don’t knowit’s say can’t be supportwhy???pls rregulluar atë për mua.. But all in all this game I really enjoy and I mention that you copy the world of tank sistem it really awsomeI hope you reply…:D vetëm se..

Shpresoj se ju pëlqen ky artikull, në qoftë se ju e bëri sigurohuni që ju të jepni atë një thumbs up dhe një koment të mirë poshtë.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *