Shkarkoni dhe instaloni Ludo STAR : 2017 (I RI) IN PC (WINDOWS 7,8/10 OR MAC)


Shkarkoni dhe instaloni Ludo STAR:

Ludo është loja më popullore bordit që prodhuar ndonjëherë në historinë e smartphones lojra. Kjo është shumë e shumë popullor në vendet e Azisë vetëm si Pakistani, Indi, Sri Lanka, Nepal, Bangladesh dhe etj. Një i ankesës më të madh për këtë lojë që është bërë për të gjithë njerëzit e grupit të moshës dhe kjo është me të vërtetë zbavitëse. Ju mund të luajnë këtë lojë në çdo kohë që ju dëshironi. Kohët e fundit një Ludo yll i ri 2017 Lojë lëshuar. Për shkak të popullaritetit të kësaj loje ky aplikacion u bë shumë i njohur dhe mori hit i madh në Google Play Store.

Lojë madhësia është vetëm 14.8 MB dhe ju duhet të identifikoheni nga Facebook të jetë në gjendje ftoni miqtë tuaj. Ju gjithashtu mund të konkurrojnë me lojtarë të tjerë në variacione të ndryshme. Nëse ju mendoni që ju mund të luajë këtë lojë në vetëm pajisjet Android nuk është e. Ju gjithashtu mund të luajnë këtë lojë në PC duke përdorur metodën që kemi përshkruar më poshtë.

karakteristika të lojës:

  1. Luaj me lojtar të rastit 2-4 ndeshjet
  2. Identifikohuni për Facebook të ftoni miqtë tuaj të luajnë me ju
  3. Luaj me rregullat tuaja të preferuara
  4. Luaj variacione të ndryshme: klasik, Master apo Quick
  5. Dyfishim i pjesëve, vras 1 para se të hyjnë në shtëpi etj dhe shumë më tepër

Ju mund të shkarkoni lojë nga kjo lidhje

Kështu që të gjithë ju duhet të bëni për të luajtur atë në PC tuaj është vetëm një emulator pajisje Android.

Nuk do të ketë lidhje për Emulators Android

Bluestacks

Big NOx

app player NOx

Kështu pasi të keni shkarkuar lojë dhe ndonjë të këtij emulator ju duhet të instaloni ndonjë të këtij emulator në PC tuaj, se ju do të jetë në gjendje për të instaluar skedarin APK në emulator tuaj. Dhe pasi të keni përfunduar të gjitha stuff këtë konfigurimit. Së fundi ju mund të gëzojnë lojë tuaj për të luajtur atë në pc.

Nëse keni ndonjë pyetje, ose thjesht mendoj se kemi humbur diçka, vetëm na tregoni në komentet më poshtë. Ndjehen të lirë për të lënë opionion tuaj. Shpresoj se ju me të vërtetë të gëzojnë duke luajtur lojë tuaj në Windows në Mac PC nëpërmjet emulator android.

Na Hire

Shpresoj se ju pëlqen ky artikull, në qoftë se ju e bëri sigurohuni që ju të jepni atë një thumbs up dhe një koment të mirë poshtë.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

CommentLuv distinktiv