FIFA 18 Për Android (Shkarko) (Bug Fix)

Zhvilluar skuadrën më konkurruese, kur ju zgjidhni ndonjë 11 lojtarët nga mbi 550 ekipet e vërtetë, duke përfshirë yje nga e kaluara dhe e tashmja, dhe trajnimi i tyre në mbi 100 OVR. FIFA 18 Për Android (Shkarko) (Bug Fix) Shtoni thellësinë në listën tuaj, menaxhuar formacion tuaj të fluturojnë, dhe shpejt shkulje taktikat para çdo ndeshje. Bëni thirrje të drejtë dhe të shikojnë klubi juaj të bëhet ekipi i Ultimate.

Cfaredo, doni të merrni me këtë lojë për Android? Ende duke gjetur rrugën më të mirë për të luajtur lojë në Xbox.

Rregulluar funksionin gabim DirectX në FIFA 18

A jeni gati për të rregulluar gabim DirectX për FIFA 18? Nëse po, le të fillojë atë për të përfunduar hapat e mëposhtëm poshtë:

 1. Delete everything except for LocalContent in C:\ProgramData\Origin
 2. Fshij gjithçka në C:\Users\[Your_User_Name]\AppData\Local\Origin and C:\Users\[Your_User_Name]\AppData\Roaming\Origin
 3. Windows Key + R do të hapë dritaren Run. type “regedit”,
  go to HKEY_LOCAL_Machine\System\CurrentControlSet\Control\GraphicsDrivers.
  Create DWORD Value, atë emër: TdrDelay
  Modify it to decimal and give the value 15
  Restart your PC and launch the FIFA 18

Fix MSVCP140.DLL missing DLL file error in FIFA 18

Ndiqni hapat e mëposhtëm:

 • Në qoftë se video juaj Rrëzohet në nisjen, ju lutem kontrolloni shofer tuaj video dhe update it kur është e nevojshme.
 • normalisht, Steam do të instalojë në vijim nga default si keni nisur të lojës për herë të parë. Nëse ju nuk keni këto, ju lutem t'i gjeni në internet në vendet e mëposhtme.
 • Visual C ++ Redist 2015 nga kjo lidhje: click here Choose 64bit
 • .Neto 3.5 nga kjo lidhje: click here Choose Microsoft .NET Framework 4 Client Profile
FIFA 17: Kjo është lojë më të mirë futbollit kurrë! FIFA 18: I pëlqen update Markë të re, dua që ju mund të merrni lojtarë të lirë nga çdo rajon që ju jeni duke luajtur në fushatë! Ende lojë më të mirë futbollit në celular për mua! Gjithashtu, dua që ju të merrni një të lirë Christiano Ronaldo Dos Santos Aveiro apo më e di si Christiano Ronaldo! 😀👍👍 UPDATE: Unë mbaj në marrjen e një ekran gabim.
Loja është e madhe. Vetëm të rregulluar pjesën ku ne jemi duke marrë ekipe të lartë të vlerësuarat në mënyrë vs sulm. ajo është e padrejtë në qoftë se ne të merrni një kundërshtar i cili është më i mirë se ne në vlerësim ekipit që ai merr më shumë përparësi.

FIFA Game For Android Information

App Download Version8.4.01
Last Updatedshkurt. 1, 2018
Apk SizeN / A
App përARTI ELEKTRONIKE
kategorifalas Sports App
Content Ratinggjithkush
Support Android Versionandroid 16 and above
App Packagecom.ea.gp.fifamobile

Shkarko Link opsion

 

Shkarko Link One këtu.

Link Second këtu

Thanks For Visiting.

Shpresoj se ju pëlqen ky artikull, në qoftë se ju e bëri sigurohuni që ju të jepni atë një thumbs up dhe një koment të mirë poshtë.

1 Response

 1. radha shkurt 10, 2018 / 6:24 jam

  Hi thanks Nice post Thanks For Sharing

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

CommentLuv distinktiv