MOTO G4 VS MOTO X 2018 (Shqyrtime)

Në këtë artikull, will show the good MOTO G4 VS MOTO X 2018 (Shqyrtime), When you are choosing the mobile and you came at the market now you are thinking which one is best for us MOTO G4 VS MOTO X 2018? I Would share with all of you about this MOTO G4 VS MOTO X 2018 (Shqyrtime), with Cros and pros, doesn't matter is that, should I write the bad review. Së pari, Lets Begin. MOTO G4: Other Country like as US, Britani e Madhe, Emiratet e Bashkuara Arabe, Hong Kong, Australi, others this mobile price Below listed. çmimet> Lexo më shumë [...]

3 Arsyet mirë për të blerë iPhone 8 Plus

iPhone 8 plus it's a best phone in the world I like it, dhe arsyet : 3 Arsyet mirë për të blerë iPhone 8 Plus 1-The screen Genuine Tone is astounding. Kjo tech është ajo që lejon iPhone për të koordinuar dritën ajo prodhon nga ekrani në dritë që përfshin rreth jush. Pra jashtë, në rrezet e diellit, ekran është një pije freskuese, ton bluer dhe brenda ajo ka një ngjyrë hotter për atë.   Për çfarë arsye ka kjo të bëjë një ndryshim? Me të vërtetë, ajo merr parasysh më mirë në ekran hues. Lexo më shumë [...]

Shkarko Latest Haier Drivers USB (Të gjitha pajisjet)

Haier është një kompani udhëheqëse celulare regjistruar në Pakistan. Haier zgjuar Mobile dëshiron të marrë shoferit të mirë USB për të përdorur smartphone kompanisë Haier ju mund të marrë sot në wiki Won. Duhet të duhet të instaloni shofer USB. Haier USB Shofer gatshëm për të përmirësuar celularin tuaj brenda pak minutash edhe ndryshime të vogla në celularin tuaj. You have to install Haier USB Driver, If you had to install in your mobile Haier USB Driver, WIKIWON sigurimin tani. Download Latest Haier USB Drivers I have already shared today Lexo më shumë [...]

Përse amerikanët Urreni Android App And Love Apple iOS?

Pse ata bëjnë? i parë, të gjithë, i can give you Why Do Americans Hate Android App And Love Apple iOS? Peoples tha se Android është persona të varfër për t'u përdorur nga vetë, por tani Apliko është erdhi në treg dhe gjithashtu i fuqishëm në atë, Apple duhet të jetë në krye në treg, Market wanna take best models of new mobile but any new mobile came in the market should allow everything new setup, ndërsa është e mirë, pothuajse të ngjarë Apple IOS, A Amerikanët Urrejtja Android App??? Nothing new listlessly but Android is using common Lexo më shumë [...]

Jolla Jolla C çmimin e plotë në Rusi dhe specifikimi i plotë (GB)

Jolla Jolla C Released 2016, May 150g, 9.6mm thickness Sailfish 2.0 16magazinimit GB, microSD card slot N/A114,604 HITS 21BECOME A FAN 5.0″ 720×1280 pixels 8MP 1080p 2GB RAM Snapdragon 212 2500mAh Li-Ion Full Specs NETWORK Technology GSM / HSPA / LTE LAUNCH Announced 2016, May Status Available. Released 2016, May BODY Dimensions 142 x 72 x 9.6 mm (5.59 x 2.83 x 0.38 në) peshë 150 g (5.29 ons) SIM Dual Lexo më shumë [...]

BEST Nokia PC Suite Shkarkim për Windows (32/64 BIT)

Duke marrë parasysh një shumë probleme USB shofer, Nokia suite PC kur është e instaluar mund të përdoret për të rregulluar problemet shofer USB. Në qoftë se ju përdorni Nokia smartphone, atëherë ju duhet të konsideroni veten shumë me fat që të ketë këtë version të ri të lirë suite PC për PC tuaj të Windows OS running. Kjo suitë PC Nokia mund të ju mundësojë për të lidhur telefonin tuaj Nokia shumë lehtë për PC. Është lehtë zbulon modelin e smartphone tuaj Nokia dhe instalon shoferin pajtueshme USB. After which you’ll enjoy syncing your mobile data in PC and transfer Lexo më shumë [...]