Shkarko Nox App Player

Nox është një emulator Android alternativë për PC. Të cilat ju mund ta instaloni në kompjuterin tuaj running Windows apo sistemit operativ Mac iOS. Kjo ju mundëson që të luajnë lojëra Android dhe Apps në PC tuaj.

Shkarko Nox App Player

Nox app player mund të shkarkohet nga linkun download dhënë më poshtë. Ne kemi vënë së bashku një nga karakteristikat më të mira që lojtari app Nox ofron.

Nëse ju doni të pyesin se si dikush mund të luajë Apps Android në PC, pastaj të shkoni në app tonë seksion ku ne kemi vënë udhëzon të përditshme se si të luajë Apps Android dhe lojra në PC.


karakteristika

  • Pa kosto
  • Easy to use
  • User-friendly UI (ndërfaqe)
  • Shkarko Apps dhe lojra për të luajtur në PC
  • Mbështetja ndër platformë p.sh., Windows dhe Mac
  • Mbështetje për tastierë dhe Joysticks
  • More…

Shkarko Nox App Player

Shpresoj se ju pëlqen ky artikull, në qoftë se ju e bëri sigurohuni që ju të jepni atë një thumbs up dhe një koment të mirë poshtë.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

CommentLuv distinktiv