Rreth meje

Përshëndetje, Mirë se vini në WikiWon, dhe faleminderit për ulje në faqen time Bio, kështu që më lejoni të prezantoj veten time. Emri im është Mujeer, Unë jam autor i Wikiwon.com, Unë jam një Blogger Tech nga Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe dhe unë jam një i madh Techo Freak që i pëlqen të shfletoj internetin gjithë ditën dhe është një Modding dhe Përshtatje Enthusiast. Zonat e mia të interesit përfshijnë.

Unë kam një njohuri të madhe në këto të gjitha shërbimet, Nëse keni interes në të gjitha aftësitë e mia unë mund të ju japin punë të mirë për ata që shërbimi ju mund të punësojë mua në Fiverr, të tjerë të drejtpërdrejtë më kontaktoni në qoftë se ju doni ose një tjetër rrugë.


 • Kompjuter
 • Blogging
 • kumar
 • Internet Surfing
 • Android App
 • Fitim Money
 • SEO
 • kodim
 • HTML5 / CSS3 / PHP
 • shaka WhatsApp Funny
 • Mbledhja më e mirë
 • Ngjarje të ardhshme ndarjen
 • grafik projektim

WikiWon është Technology Blog, ku ne jemi të zënë në ndarjen tema të ndryshme si lajme Tech, Blogging Këshilla dhe Tricks, Dritaret Këshilla dhe truket, Blog Temat, SEO Këshilla dhe truket etj. Nëse keni përvojë ndonjë çështje apo vështirësi në ndonjë nga temat, ju jeni më të mirëpritur të marr pikëpamjet tuaja dhe çështjet nëpërmjet Komente, ose ju mund të përdorni edhe Kontakt Faqe për të ndarë çështjet apo sugjerimet tuaja.

 

Gjej tonë Politika e privatësisë të shfletoj në wikiwon.com