20+ Më të mirë Apps Shopify rishikuar Pak


Duke qenë një platformë eCommerce, Shopify gjithashtu përmban shumë mjete të menaxhimit të biznesit. Apps më të mirë Shopify fuqizimin e zgjidhjeve tuaja dixhitale me nivelin e ardhshëm të funksionalitetit.

Apps Top Shopify

Funksionalitetin e çdo dyqan web lehtë mund të zgjatet me ndihmën e 1 apo edhe më shumë Apps Shopify. Por kjo është e njohur, që Shopify është një platformë globale e-Commerce me më shumë se 1000 Apps në të. Secili prej aplikacioneve ka funksionalitetin e vet dhe qëllimin, por të gjithë ata janë të drejtuar në përmirësimin e shitjeve të klientit.

Pra, si për të zgjedhur software që do të provojë të jetë the Apps më të mira për Shopify biznesit të përcaktuara?

Nga ky nen, lexuesi mund të gjeni informacion të shkurtër rreth të konsiderueshme Apps Shopify për shitje, marketing, anijeve dhe shërbimi ndaj klientit, se janë të më i mirë.

Top Shopify Apps për shitje paraqitur nga platforma Shopify

Gëzuar Email

Pozita e parë në mesin e Apps të lartë Shopify takon app që lejon integrimin e llogarisë Gëzuar Email me Shopify.

Me ndihmën e saj shitësi automatikisht mund të shtoni konsumatorët në një llogari të postës elektronike, promovuar në dyqan dhe për të krijuar fushata email synuar.

Hyrja si dhe daljes nga faqe të caktuar e-shop, konsumatori do të jetë gjithashtu sugjerohet të regjistroheni për gazetat, gjeni më shumë për çmimet të veçanta ose ulje etj. Popup Shopify app increases interesin e konsumatorëve në mënyrë të konsiderueshme.

Sales Pop

Foto pozitive e e-shop gjithashtu mund të ndërtohet me ndihmën e aplikimit, që tregon prova të blerjeve. Konsumatori merr informacion në lidhje me blerjet e njerëzve të tjerë, dhe se motivon atë për të blerë somE artikuj, shumë.

SellMob

vizitorët përditshme dyqanit mund të kthehet për konsumatorët e vërtetë me ndihmën e aplikimit celular nga Shopify - SellMob. Me optimizimin e versionit mobil të faqen e internetit të shitësit për nevojat e klientit, rritja e shitjeve mund të vërehet.

Shqyrtime produktit

Kjo kërkesë Shopify ofron mundësi të lehtë të shqyrtuar një produkt të caktuar në e-dyqan. Ajo është plotësisht i përshtatur dhe i thjeshtë, kështu që një mund të pothuajse intuitive të merrni të dini se si funksionon.

  • Zbritje Bulk & Sales Scheduler

Ky aplikacion për pajisjet mobile sjell mundësinë për të mbajtur dorën mbi pulsin e shitjeve të ardhshme në dyqan. Pronarët e dyqaneve mund të ngritur datat dhe informacion të shkurtër në lidhje me ndonjë zbritje nga vetë, dhe për të marrë njoftimin disa ditë para saj.

të rritur shitjet

Ngritja Apps nga Shopify më i lartë Lista nuk kërkon ndonjë aftësi të veçanta teknike, dhe të rritur shitjet plugin është një prej tyre. Mjet i ndihmon për të krijuar up-shesin dhe ndër-shes ofertat, dhe inkurajon të konsumatorëve për të blerë më shumë.

Yotpo

Ky aplikacion është zhvilluar për konsumatorët për të shkruar komente në mënyra më e lehtë.

Këtu duhet të përmendet një gjë shumë të konsiderueshme: Aplikimi Yotpo gjeneron 3 herë më shumë Customer Reviews dhe feedbacks se çdo tjetër Shopify app nga më i lartë 10 Lista me karakteristika të ngjashme.

InstaBadge

Ky plugin u bë më popullor në mesin e përdoruesve ndoshta për shkak të një rritje të fundit të rrjeteve sociale, si Instagram, Facebook, Twitter etj. syri konsumatorit është më i ndjeshëm ndaj cilesi e larte media grafike se në një tekst të thatë.

InstaBadge app ndihmon për të krijuar shënjat foritems që janë në shitje në e-shop. Këto shënjat vërtetë janë grabbing gjithë vëmendjen e konsumatorit.

Pre-Order Menaxher

Shopify Pre-Order Menaxher tashmë është instaluar më shumë se 20000 kohët!

Ky aplikacion lejon shitjen edhe produkte të cilat janë nga të aksioneve në këtë moment. Customer shkon përmes një procedure të rendit menjëherë dhe merr produktin kur është kthyer në magazinë përsëri.

Apps thelbësore Shopify për qëllime të ndryshme

Lista e disa Apps esenciale Shopify mund të vazhdojë me dhjetëra e dhjetëra artikuj, si platformë Shopify është e plotë të shërbimeve të internetit të mahnitshme. Këtu janë plugins të tjera, se shitësit duhet patjetër të instaluar për të parë idetë e shitjet e tyre të vërtetë punojnë.

app mirë Shopify për Marketing - dhëmb Sweet

  • Customer është në gjendje për të fituar pikë për çdo blerje për të marrë zbritje, për të marrë anëtarësinë për disa oferta speciale etj.

app mirë Shopify për Shipping - Aftership

  • Aplikacioni lejon për të ndjekur të anijeve,
  • Konsumatorët mund të shikoni statusin e tyre e rendit,
  • Nuk është një opsion i njoftimeve automatike.

app mirë Shopify për shërbimin e klientit - Facebook Chat

  • Aplikimi ndihmon për të marrë më afër për jetën personale të konsumatorit nëpërmjet llogarisë në Facebook,
  • Kjo app esenciale nga Shopify është plotësisht i lirë.

Mjete Shopify janë elementet kyçe për suksesin e e-shop biznes. Këto aplikacione të rritur shitjet, zgjedh punën dhe për të tërhequr konsumatorë të rinj.

Shpresoj se ju pëlqen ky artikull, në qoftë se ju e bëri sigurohuni që ju të jepni atë një thumbs up dhe një koment të mirë poshtë.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

CommentLuv distinktiv