8 Ball Pool Андроид App Топ најпопуларната игра за слободен


8 Ball Pool е светски диви користење на играта, Овие игра милион народи како и добивање на време да уживаат во се таму.

Луѓето понекогаш се игра, а понекогаш и како да се на работа, ако некој не му се допадна овие играта знам зошто тој не сака да има една ситуација шоу во поврзани неговиот ум она што не го мислам за оваа игра,. Нивната состојба е како рејтингот игра гледање и добивање на најдобрите осврти за овој.

Ние треба на информации

 • прво, Miniclip имаш сметка Ако не сте ги прочитале нашите барања со сите информации во врска со овој.
 • прво, да се направи на сметка, како на вашиот Gmail другите.
 • Оди до 8 Ball Pool
 • Покаже некои вчитување шоу.
 • Пред завршувањето на вчитување и да се види на екранот.
 • Оди на Спин.
 • Земи некои монети.
 • Ако сакате само сами на конкуренцијата на еден народ.
 • Ако сакате да турнир и да добијат некои луѓе за конкуренција

поврзани со пост: Метрото Сурферите Топ Најпопуларни

Како да добиете повеќе парички

 • Ако мислите дека, Како да добиете повеќе пари, Оди на пријатели и прати едно барање
 • Ако мислите дека, Како можам да се испрати барање.
 • Тоа е многу лесно, само да се види во детали со екран.
 • Ако сакате да се добие повеќе вртења, прво треба многу долари се таму, размена на доларот, и се врти.

Светот Не 1, Најпопуларен на Андроид Игра.

Играат со вашите пријатели со вашето семејство, на мобилен. Се натпреваруваат за на-1 ИЛИ 8 PLAYER турнири, Насочите своите вештини во пракса арена, преземе во врска со светот во 1-vs-1 резултати, или внесете турнири да освојува трофеи и ексклузивни знаци!

НИВОТО!

8 на ниво на систем Ball Pool е значи дека секогаш се соочува со предизвикот. Ја играат натпревари за да се зголеми вашиот ранк и да добијат пристап до повеќе ексклузивни локации натпревар, каде што ќе игра против само најдобрите играчи базен.

Прикажи ги коментарите, Следете ја сликата.

Ако сакате да се види на програмерите, други информации подолу следење на сликата.

Некои боење по и да видиме сите бои не заборавајте.

Тоа е кул играта додека не се лажеш за игри Спин Мини. Тоа ќе продолжи да се вртат кога тоа треба да се слета на подобра награда. Тие само што им даде 50, 100 или 150 слободни пари на центрифугирање. Може да се погоди една кутија да се отвори и тие ќе ја вртат со бавно знаејќи дека тоа требаше да го сопре. Значи изманипулирана до јас сум размислување за деинсталирање на оваа игра.

Се надевам дека ќе уживате во овој статии, Не заборавајте да ги споделите вашите пријатели,

Се надевам ви се допаѓа овој напис, ако не бидете сигурни дека ќе го даде палците нагоре и добар коментар долу.

1 одговор

 1. Junaid Buledi април 20, 2017 / 4:47 часот

  Велики пост, Многу страшни акција преглед со сите информации кои се таму.

  • mujeer април 20, 2017 / 4:50 часот

   Ти благодарам многу. 🙂

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

CommentLuv значка