Android Apps

50+ SUPER AMAZING Battery Saver Android Apps

Siç e dimë të gjithë se Android është më emocionuese OS(Operimit të Sistemit) për telefonat dhe tableta. Ka shumë përdorues që kanë telefon pikërisht Android ose tabletë në botë. So you all know this annoying time when your phone battery gets low. Po bateria konsumojnë është e fundit dhe aktualisht problemi më i madh smartphone tani. And we all don't like ...

Read More »

Shkarkoni dhe instaloni mesazheve Booster app në PC (WINDOWS 7,8/10 OR MAC)

Mesazheve BOOSTER APP në PC ju vetëm ndjehen të lodhur për të trajtimin e shumta Apps mesazheve dhe keni nevojë për pushim lojën tuaj të përgjigjeni dikush se sa ju duhet mesazheve përforcues. Me pagese për Android app mesazheve përforcues ju lehtë mund të përqëndrohen në atë që tuaj janë duke bërë shkaku me të vërtetë e ndihmon për të përgjigjeni nga ekrani pa switching off ose pauzë një lojë. You ...

Read More »

50+ Apps më të mira Android që do të ju ndihmojë për të automobilave SIGURIMI

Android apps for automobile insurance why need them. Why would install any app like this? Shumica e njerëzve tani provoni të kërkoni dhe instaloni app të mirë të sigurimit të automobilave për telefonin Android ose tabletë. Ata përpiqen për të kursyer më shumë kohë, dhe të holla. Gjithkush planifikon ditët e tyre të ardhshëm. Automobile gjithmonë ndihmon njerëzit për të marrë nga një vend në tjetrin, but there is still ...

Read More »

100+ Falling BEST SNOW AND CHRISTMAS Android Apps 2017

hej, Koha e Krishtlindjeve do të vijë së shpejti. Kjo është koha për të dekoroj rrugët e tua, në shtëpi dhe madje edhe duke përdorur smartphones Krishtlindjeve të ndryshme dhe borë në rënie Apps. In this article we're show you the 100+ mirë e Krishtlindjeve dhe borë në rënie Apps që do të ju ndihmojë për të bërë të shkëlqejë e telefonit tuaj, with these beautiful apps you can easily decorate your tablet ...

Read More »

TOP 10 ALTERNATIVAT i menaxherit Internet Download (IDM) (ANDROID)

Tani ju mund të shkarkoni videot me shpejtësi më të shpejtë shkarkimit me ndihmën e ri IDM Video shkarko menaxher. IDM Downloader IDM Features Support for HTTP basic authentication for web pages Simple and clean user interface Address bar auto suggestion from history Supports Java Scripts Support HTML 5 web pages and videos Integrated Google Search IDM Downloader ...

Read More »

KineMaster - Pro Video Editor Latest 4.2.0.9810.GP Version për Android

Download KineMaster – Pro Video Editor Latest Version 4.2.0.9810.GP for Android In Video Players & Editors by Developer NexStreaming Corp. (4.377536296844482/5 average rating on Google Play by 551894 users) Last Updated: gusht 29, 2017 You are downloading KineMaster – Pro Video Editor 4.2.0.9810.GP APK file for Android smartphones/tablets which requires Android 4.1, 4.1.1. KineMaster – Pro Video Editor is one of the best free Video Players & Editors, you Read more ...

Read More »