Shkarkoni dhe instaloni mesazheve Booster app në PC (WINDOWS 7,8/10 OR MAC)


Mesazheve BOOSTER APP NE PC

Ju vetëm ndjehen të lodhur për të trajtimin e shumta Apps mesazheve dhe keni nevojë për pushim lojën tuaj të përgjigjeni dikush se sa ju duhet mesazheve përforcues.

Me pagese për Android app mesazheve përforcues ju lehtë mund të përqëndrohen në atë që tuaj janë duke bërë shkaku me të vërtetë e ndihmon për të përgjigjeni nga ekrani pa switching off ose pauzë një lojë. Ju mund të jetë më produktiv me app mesazheve përforcues shkaku që ju mund të vërtetë të përqëndrohet në atë që ju po bëni dhe përgjigjen nga i njëjti ekran. e gjeta 10 Më Populloret Apps mesazheve përforcues të drejtë tani.

Atje jane 3 Metodat e të instaloni këtë app në tuaj të Windows ose Mac PC.

 1. Bluestacks
 2. Big NOx
 3. app player NOx

E gjithë kjo është android software pajisje emulator për PC.

Bluestacks është emulator android që ju lejon për të kandiduar Apps Android në PC. Disa zhvilluesve Android përdorni këtë softuer për të, kur ata nuk mund ta provoni app në një pajisje të vërtetë dhe një tjetër Emulators u rrëzua. Kjo është më popullor software android rivalitet tani.

Për fillim ju duhet të instaloni BlueStacks në pc tuaj. Ju mund ta shkarkoni nga këtu.

Pas kësaj ju duhet për të nisur BlueStacks në kompjuterin tuaj.

Këtu është renditur më poshtë.

 1. Pasi BlueStacks është nisur, click Apps e mia button në emulator
 2. Kërko për: app mesazheve Booster
 3. Ju do të shihni rezultatin e kërkimit për app Messaging Booster app vetëm të instaloni atë
 4. Identifikohuni në llogarinë tuaj të Google për të shkarkuar aplikacione nga Google Play në BlueStacks

Lë të kuptohet se: Nëse ju janë të pasur LOADING Çështja me Bluestacks software thjesht instaloni Korniza Microsoft .NET software në PC tuaj. Ose komentoni më poshtë problemin tuaj.

aluzion: Ju gjithashtu mund të Shkarko Messaging Booster app skedarin APK dhe të instaloni atë në Bluestacks Android emulator në qoftë se ju doni të.

me Android, ju mund të lehtë dhe shpejt mund ti përgjigjeni të gjitha platformat tuaja të mediave sociale.

Ju mund të shkarkoni Messaging përforcues- Quick Përgjigju App 1.7.7 APK fotografi të shkarkohen në kompjuterin tuaj për të instaluar atë në emulator tuaj PC Android më vonë.

Shkarko Messaging Booster- Quick Reply fotografi App APK

Install Messaging përforcues- Quick Reply App në PC me Nox

Ndiqni hapat e mëposhtëm:

 • Install lojtar NOx app në PC
 • Është Android emulator, pas instalimit drejtuar Nox në PC, dhe identifikoheni në llogarinë Google
 • kërkues Tab dhe kërko për: Messaging Booster- Quick Përgjigju App
 • Install Messaging përforcues- Quick Reply App në emulator tuaj Nox
 • Pasi instalimi përfunduar, ju do të jetë në gjendje për të luajtur Messaging përforcues- Quick Reply App në PC tuaj

Nëse jeni duke përdorur lojtar NOx për instalimin Messaging përforcues- Quick Reply App në pc, nuk është një opsion i dhënë brenda emulator (Ctrl ++ është shortkey).

Pra, nëse ju keni ndonjë pyetje, ose mendojnë se kemi humbur diçka vetëm ndjehen të lirë për të lënë mendimin tuaj në komentet më poshtë.

Shpresoj se ju pëlqen ky artikull, në qoftë se ju e bëri sigurohuni që ju të jepni atë një thumbs up dhe një koment të mirë poshtë.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

CommentLuv distinktiv